AJ NAPRIEK PREHRE PERFEKTNÝ VÝKON NAŠEJ U-9.

V sobotu 20.4.2019 nastúpil výber našej U-9 v 2.kole nadstavbovej časti TLP U-11 na ihrisku v Turčianskej Štiavničke. A aj napriek konečnému výsledku 0:2 v náš neprospech si dnes deti zaslúžia veľkú pochvalu, ako uvedený duel odohrali. Polčas skončil nerozhodne 0:0 a naša U-9 zodpovedným výkonom a dostupovaním hráčov držala krok s domácimi. Od začiatku bolo na našich deťoch vidieť odhodlanie užiť si tento zápas a odovzdať na ihrisku všetko. Zápas sa hral hore dole, boli vidieť pekné individuálne, ale aj kombinačné akcie, no bol to zápas, ako remeň. Deti si to poriadne užili a aj napriek tomu, že nevyhrali z ihriska odchádzali spokojní po veľmi dobrom výkone. Tento zápas im veľa dal a je lepšie, ak hrajú náročnejšie zápasy, ktoré ich posúvajú vpred, ako síce vyhrávať vysokým skóre, ale na ihrisku ich súper nepreverí!!! Takto dnes odchádzali z ihriska vyšťavení ale spokojní a výborne sa naladili na Veľkonočnú šibačku ). Všetkým deťom dnes patrí veľká pochvala za predvedený výkon. Zostava FC JUVENTUS ŽILINA U-9:
Krško M. – Jakubíková, Paur, Tvrdý, Ďubašák, Valko, Špánik, Krško A., Závodský, Zanovit, Štalmach, Mišút.
viac info o zápase a tabuľku nájdete na:
https://turciansky-futbalovy-zvaz.futbalnet.sk/sutaz/2437/