AJ NAPRIEK PREHRE VÝBORNÝ VÝKON NAŠEJ U-9 VO VALČI.

V príjemnom prvomájovom počasí odohrala naša U-9 predohrávku 4.kola nadstavbovej časti TLP U-11 proti Valči. Aj, keď bola futbalovosť na našej strane súper nám dokázal v prvom polčase streliť gól z pokutového kopu. deti sa nevzdávali a snažili sa hrať svoju kombinačnú hru no do gólového efektu to neviedlo. Treba povedať, že k futbalovosti treba, ale pridať oveľa viac dôrazu a agresivity v osobných súbojoch, snažiť sa byť silný na lopte a vedieť ju dôrazným napádaním súperovi čím skôr odoberať. Lebo, keď hráte proti staršiemu súperovi tak to nasadenie musí byť oveľa vyššie. V druhom polčase pridali domáci ešte dva góly a tak aj, keď sme výsledkovo nepochodili, za predvedenú hru si deti zaslúžia veľkú pochvalu. Ak ešte riadne popracujú na dôraze tak sa to určite odrazí aj výsledkovo, čo však nie je v tejto fáze učenia futbalu detí až tak dôležité, ale na druhú stranu poteší )
MATCH REPORT:
FK VALČA U-11 – FC JUVENTUS U-9 3:0 (1:0)
Zostava FC JUVENTUS U-9:
Čunga – Vojsovič, Vyletel, Hrdina, Jakubíková, Paur, Tvrdý, Ďubašák, Drígeľ, Štalmach, Mišút.
viac info o zápase a tabuľka: https://turciansky-futbalovy-zvaz.futbalnet.sk/sutaz/2437/