AJ NAPRIEK VYSOKEJ PREHRE V 11.KOLE 1.MIRAGE TRIEDY ZÁPAS VO HÔRKACH SI NAŠA U11 ZASLÚŽI POCHVALU

V sobotu 10.10.2020 odohrala naša U11 vo Hôrkach ďalšie kolo 1.Mirage triedy mladších žiakov. Najmä prvý polčas bol trošku z našej strany zakríknutý, hlavne kvôli “výškovej” prevahe domácich a nášho zľaknutia. V druhom polčase to bolo už celkom iné a hralo sa v plnom nasadení, deti začali zvládali osobné súboje aj s výškovo neporovnateľným súperom a ukázali, že futbalom sa baviť vedia. Bolo vidieť, že chcú hrať a dať aj nejaký ten gól a prejavená radosť po strelenom “čestnom” góle bola taká, ako by sme vyhrali a to je dôležité pre mentálny posun vpred!!! Všetkým zúčastneným patrí pochvala.
MATCH REPORT:
I. MIRAGE TRIEDA MLADŠÍ ŽIACI | 11. KOLO 10.OKTÓBER.2020, 10:00
2020-2021 | Majstrovský zápas OFK HÔRKY
MLADŠÍ ŽIACI
OFK HÔRKY – FC JUVENTUS ŽILINA B 11:1 (6:0)
góly: Balya 3, Kosa 3, Michalovič D. 2, Hollý, Svoboda, Hulman – Drígeľ
Zostava FC JUVENTUS “B”:
Jakubíková – Zajac, Vyletel ,Krško M., Krško A. , Hrdina, Vojsovič , Ďubašák , Tvrdý , Špánik , Drígeľ , Závodský, Paur.