AJ TENTO ROK SME PRE VÁS PRIPRAVILI JUVENTUS FAMILY DAY + MDD 2019.

Pre všetky deti a ich rodičov bude v piatok 31.5.2019 od 14:00h. v areáli ZŠ Závodie pripravený bohatý program, tradičné zápasy rodičia verzus deti, rôzne súťaže v ktorých deti zbierajú pečiatky, ktoré si potom môžu podľa svojej vôle vymeniť za rôzne maškrty a ceny, game zóna s playstation a FIFOU 2019, skákací hrad, aquazorbing, maľovanie na tvár, trampolína, maskoti Benjamín a Aladár, cukrová vata, zmrzlina, občerstvenie, hasiči + policajti, predstavenie dresov na novú sezónu 2019/2020 a veľa, veľa zábavy až do večera.Akciu moderuje Roman Nadányi. Účasť na akcii je zdarma. Registrovať na akciu sa môžete cez systém webooker do 29.5.2019: https://fsj.webooker.eu/ v sekcii JUVENTUS DAY + MDD si vytvoríte účet a registrujete sa na akciu (tento účet budete mať už aj pre budúcnosť, keď sa budete chcieť zúčastniť na akejkoľvek akcii poriadanej FŠJ vrátane tréningov od novej sezóny 2019/2020). Ktorí rodičia si už vytvorili účet pri registrácii do LFT 2019 už iba registrujú deti na akciu (v prípade, že chcú prihlásiť aj súrodenca treba len v účte pridať dieťa do systému). V prípade nejasností a otázok kontaktujte tel.: 0917784130. TEŠÍME SA NA VÁS V PIATOK 31.5.2019 od 14:00 AŽ DO VEČERA!!!
AKCIU PODPORILI: CVČ KUZMÁNYHO, POSLANCI ZA 7.VO ZÁVODIE p. DELINČÁK a p. CÁDER, ZŠ ZÁVODIE, MESTO ŽILINA.