BRONZOVÝ NÁVRAT U-7 DO BOŠÁCE.

Na turnaji vo februári 2019 naša U-7 skončila po super výkonoch na 4 mieste, keď nás nešťastná prehra s Novým mestom stála postup do finále. vtedy sa hralo na dve skupiny tentokrát bol systém spravodlivejší a hralo sa každý s každým. No ani teraz sme sa nevyhli tomu povestnému rozkukávaniu a prvé dva zápasy, akoby sme na turnaji ani neboli. prepnutie do módu futbal, turnaj neexistovalo. No od tretieho zápasu opäť deti naštartovali a ukázali, ako sa vedia baviť futbalom. Svojim súperom nedali šancu futbalovo ich prevalcovali a na chodbe bolo počuť, že Tí čo hrali s nami prvé dva zápasy boli radi, že to bolo na začiatku turnaja . Zo zadu na brankárskom poste výborne hru riadil Adam Krško a bola radosť dívať sa na futbalové umenie ešte len 7 ročných detí. Pochvala za nasadenie a predvedené futbalové umenie patrí všetkým deťom, čo im nakoniec vynieslo 3.miesto na turnaji. Čo bol však dôležitejšie, ako výsledok bolo to, že sa deti pozitívne naštartovali a venovali futbalu .
Zostava FC JUVENTUS U-7:
Krško A.- Šustek, Ťažký T., Neslušan, Šimko, Bujný, Šoltys, Digaňa, Orlovský.