DETI SA NA VEĽKONOČNÉ PRÁZDNINY VÝBORNE NALADILI FUTBALOM

Za krásneho slnečného doslova ideálneho počasia sme si vo štvrtok 18.4.2018 predohrali ligový zápas v Ružomberku. Najskôr nastú9pila kategória U-11, kde si deti hneď od začiatku zápas vychutnávali a výborným výkonom odohrali proti domácim veľmi dobrý zápas. Od začiatku v plnom nasadení s aktívnym napádaním súpera sme nedovolili domácim hrať ich hru, ale naopak tempo zápasu sme diktovali MY. Veľmi dobrá hra v dobrom tempe priniesla aj ovocie v podobe konečného výsledku, keď sme domácich po súčte oboch výsledkov v tejto kategórií zdolali v pomere 14:5 (U-11: 6:2 a 2:0, U-10: 3:2 a 3:1). Všetky deti, ktoré dnes odohrali duel proti Ružomberku si zaslúžia veľkú pochvalu za predvedené výkony!!!
Zostava FC JUVENTUS ŽILINA U-11:
družstvo U-11: Káčerik – Belicová, Beňadik, Bitušiak, Ďatková, Ďurica, Kasper, Kozlík, Olejár.
družstvo U-10: Kopál – Fojtík, Macúch, Serafín, Mráz, Čaniga, Weichpart, Ondrejčík, Kucko, Uličný.
Po starších nastúpili na svoje zápasy aj mladšie kategórie U-10 a U-9, ktoré sa tak isto nedali zahanbiť a aj oni pokračovali v dobrých výkonoch a s domácimi odohrali výborné zápasy. Za výdatného povzbudzovania nášho fanklubu U-9, ktorý deti hnal k výborným výkonom sme videli kvalitné futbalové predstavenia. nestratili sa deti z U-8, ktoré svojho súpera porazili, ako herne tak aj výsledkovo v pomere 12:6 no po konečnom zúčtovaní sme v kategórií U-9 podľahli domácim 24:21, ale to vôbec nič nemení na snahe a dobrom výkone detí. V strednej kategórií U-10 sme dotiahli konečnú remízu 10:10 a to najmä vďaka družstvu, ktoré postavilo NKLG, ktoré jeden zápas vyhrali 5:1 a druhý remizovali 3:3. Naši trošku zaspali úvod druhého zápasu, keď prehrali 0:4 a prvý remizovali 2:2. Všetky deti si zaslúžia veľkú pochvalu za to, ako sa bavili futbalom s akým nasadením odohrali svoje zápasy.
Zostava FC JUVENTUS U-10:
Kopál – Dobrovič, Kubáň, Mráz, Schwarzkopf, Štofko, Bielik, Brozová.
NKLG U-10:
Šoška – Bieliková, Chovan, Lavrenčík, Mikolajová, Ondruš, Slúčik, Štefanatný B., Štefanatný J., Štefanatná, Kovalčík.
Zostava FC JUVENTUS U-9:
Šugár T. – Bodnár, Dobrovič M., Vyletel, Hrdina, Jelen, Jurga, Tvrdý.
Zostava FC JUVENTUS U-8:
Krško M. – Krško A., Kvašňovský, Krnáč, Šutek, Tužinský M., Havrilla, Maník, Repkovský.