DETI Z U-7 SI VYSKÚŠALI SUPERLIGU V TRENČÍNE.

A musíme napísať, že nás milo prekvapili, keď sa hneď od úvodu pustili do svojich súperov s veľkou chuťou, nasadením a ukázali, ako sa vedia futbalom zabávať. Hrali sme celkovo 5 zápasov 2 x 10 minút systémom 4+0 na 4 malé bránky. Naraz sa hralo na 2 ihriskách a po polčase sa jednotlivé družstvá vymenili, aby si zahral každý proti každému. Postupne sme sa stretli s Juppie Banská Bystrica, AS Trenčín, Slováckom, Piešťanmi a nakoniec sme turnaj ukončili zápasom proti Spartaku Trnava. Deti sa v zápasoch vôbec nestratili ba v niektorých aj dominovali. V týchto kategóriách vôbec nejde o žiadne výsledky aj, keď padalo veľa gólov. Zažili sme víťazné radosti, niektoré zápasy sa skončili remízou a samozrejme prišli na rad aj prehry. Ale to najdôležitejšie zvíťazilo a to radosť z futbalu. Už teraz sa tešíme na ďalšie zápasy a turnaje, kde budú môcť deti ukázať, ako sa vedia baviť futbalom :-). Ďakujeme všetkým deťom a ich rodičom za odvoz a trpezlivé a slušné povzbudzovanie, čo nie je vždy všedným javom, lebo niektorí rodičia si myslia, že ich deti hrajú už ligu majstrov :-).