DNES 15.8.2020 ODŠTARTOVALA SVOJU SÚŤAŽ NAŠA U11.

MZ – Bytčica : Juventus ZA – 6:3 – góly- Krško A., Kvašňovsky, Drígeľ.

Slová trénera M.Blaščíka: “Naši hráči predviedli veľmi dobrý výkon. V prvom polčase sme boli miestami neistý, nesebavedomí, absentovala presnosť prihrávok , ale časom sme hru vyrovnali a boli sme adekvátnym súperom pre domácich. Samozrejme, že rozdiel v niektorých herných situáciách bol viditeľný, hrala U11 proti U13 ,ale najmä v druhom polčase sme sa viac presadzovali. Niektorí hráči predviedli štandardné výkony, vyzdvihujem Krška A. , Kvašňovského, Vojsoviča, ale očakávam určite lepšie výkony od lídrov mužstva. Stále sa učíme hrať futbal a môžem na záver povedať, že napredujeme správnou cestou. Ďakujem veľmi pekne za predvedenú hru.”
ZOSTAVA FC JUVENTUS ŽILINA U11:
Jakubíková – Krško A., Kvašňovský, Tvrdý, Špánik, Vojsovič, Sedliaček, Drígeľ, Krško M. (K), Štrba, Závodský, Sibila, Hrdina.