DNES PIATOK 3.5.2019 ODCHÁDZAME NA TROJDŇOVÝ TURNAJ DO VRANOVA!

Skoro 40 detí z kategórií U-10, U-9 a U-8 dnes o 15:00h. nastúpi pred ZŠ Závodie do autobusu, aby sa vydali na veľké futbalové dobrodružstvo do Vranova. Už po druhý krát sa zúčastnime na veľkom festivale futbalu u našich východných priateľov. Bude to veľká zábava hrá sa totižto iba futbal bez rozhodcov, bez výsledkov, bez vyhlasovania poradia. Zážitok bude len z hry a bez tlakov na všetky ostatné okolnosti. A za snahu ukázať čo najviac futbalového umenia si každý hráč odnesie pamätnú medailu. Budeme mať možnosť porovnať si sily z deťmi z najlepšími družstvami z východu Slovenska a tak isto nastúpime aj proti Maďarským týmom. Už teraz sa všetci tešíme na to, že si užijeme veľa nielen futbalovej zábavy. Všetky informácie s denným rozpisom programu, rozpisom zápasov a nominácie nájdete v tomto článku.
NOMINÁCIE:
Kategória U-10
družstvo č.1:
Kopál – Čaniga, Fojtík, Macúch, Waczlav, Weichpart T., Ondrejčík, Kucko, Šebestian.
družstvo č.2:
Čunga – Dobrovič D., Kubáň, Schwarzkopf, Uličný, Brozová E., Štofko, Bielik.
Kategória U-9:
Krško M. – Krško A., Hrdina, Jelen, Drígeľ, Vyletel, Tvrdý, Závodský, Paur, Mišút, Vojsovič.
Kategória U-8:
Havrilla, Krnáč, Kvašňovský, Repkovský, Maník, Havrillová, Pastorek, Štrba.

DOKUMENTY O TURNAJI NA STIAHNUTIE:   Denný program turnaja VnT 3.5. – 5.5.2019

Rozpis zápasov U11

Rozpis zápasov U10

Rozpis zápasov U9

Rozpis zápasov U8