DO TRETICE PREHRA NAŠEJ U-13 NA PÔDE V GBEĽANOCH.

V tých najdôležitejších súbojoch sezóny sme ťahali za kratší koniec aj v zápase s Gbeľanmi. Opäť sme si nenastavili sebavedomie na tú správnu hodnotu a v zápase sme boli neslaný nemastný aj, keď sa vyskytli pozitívne momenty. Bolo ich však málo na to, aby sme mohli pomýšľať na dobrý výsledok. Dôležitý bol úvod stretnutia, keď sme MY nepremenili svoje šance a domáci nám strelili úvodný gól zápasu z penalty, čo ešte viac hodilo deku na naše deti. najmä Tí najstarší musia potiahnúť zápas, keď chceme pomýšľať na dobrý výsledok. Domáci vyhrali zaslúžene a nás čaká už posledný rozlúčkový zápas na domácej pôde v PIATOK 14.6.2019 o 18:00h. na ZŠ Závodie s FK Podhorie. veríme, že sa deti so sezónou rozlúčia kvalitným výkonom, ktorý im prinesie radosť!!!
MATCH REPORT:
FK GBEĽANY – FC JUVENTUS 4:0 (1:0)
góly: Belko (p.k.), Dvořák M., Dvořák R., Milo
zostava FC JUVENTUS U-13:
Očenáš S. – Belica, Belicová, Comorek, Majtaník Michal, Maňo, Mahdoň, Valo, Beňadik, Ďurica, Kozlík.
viac info a tabuľka: https://obfz-zilina.futbalnet.sk/sutaz/2590/