DRUHÝ HRACÍ DEŇ NA TURNAJI UŽ AJ S VÍŤAZSTVOM.

Do druhého dňa vstúpila naša U-11 s odhodlaním predviesť iný výkon a v prvom zápase sa k tomu aj priblížili a napokon sa im podarilo súpera zdolať 2:1. Do druhého dueli sme síce tiež vstúpili aktívne a strelili sme gól no hra po dlhej pauze (čakali sme na zápas 3 hodiny a súper ešte meškal 15minút) to opäť nebol kolektívny výkon a plné nasadenie, čo viedlo k tomu, že Ukrajinský tím otočil skóre na 2:1 v ich prospech. Druhé družstvo U-10 v prvom zápase po solídnom výkone zaknihovali remízu 1:1, no druhý duel opäť výsledkovo nevyšiel aj, keď sa chalani snažili. V defenzíve to bolo dobré, ale smerom dopredu už slabšie a bez strely na bránu sa dá uhrať len výsledok 0:0, čo ale neplatilo lebo Ukrajinským chalanom sa podaril ten jeden gól streliť a vyhrali v pomere 1:0. Za výkony si chalani, ale zaslúžia pochvalu a dúfame, že v piatok (tretí hrací deň) sa im podarí získať skalpy domácich tímov. Inak veľká pohoda a deti si turnaj užívajú aj mimo ihriska, čo je veľmi dobré pre tvorenie futbalovej partie.