FOTONÁVRAT K PZ U11 V MARTINE

V piatok 28.5.2021 odohrala naša U11 proti domácej U10 prvý prípravný zápas po covidovej pauze. naši v zápase jasne dominovali a ukázali chuť hrať pekný behavý futbal. Niečo zo zápasu prinášame prostredníctvom našej Jreportérky Moniky Jakubíkovej, ktorej týmto za fotoreportáž ďakujeme.

Na obrázku môže byť dieťa, stojaca osoba, športujúca osoba a trávaNa obrázku môže byť jedna osoba alebo viacerí ľudia, stojaci ľudia, športujúci ľudia a vonkuNa obrázku môže byť jedna osoba alebo viacerí ľudia, stojaci ľudia, športujúci ľudia a trávaNa obrázku môže byť dieťa, stojaca osoba, americký futbal a trávaNa obrázku môže byť jedna osoba alebo viacerí ľudia, stojaci ľudia, športujúci ľudia a trávaNa obrázku môže byť 1 osoba, stojaca osoba, hranie amerického futbalu a vonkuNa obrázku môže byť 2 ľudia, stojaci ľudia, športujúci ľudia a trávaNa obrázku môže byť jedna osoba alebo viacerí ľudia, ľudia hrajúci futbal, stojaci ľudia a vonkuNa obrázku môže byť jedna osoba alebo viacerí ľudia, stojaci ľudia, ľudia hrajúci futbal a trávaNa obrázku môže byť 1 osoba, stojaca osoba, hranie amerického futbalu a trávaNa obrázku môže byť jedna osoba alebo viacerí ľudia, stojaci ľudia, športujúci ľudia a trávaNa obrázku môže byť jedna osoba alebo viacerí ľudia, športujúci ľudia, stojaci ľudia a trávaNa obrázku môže byť 1 osoba, stojaca osoba, športovanie, vonku a text, v ktorom sa píše „THEO“Na obrázku môže byť dieťa, stojaca osoba, športujúca osoba a trávaNa obrázku môže byť jedna osoba alebo viacerí ľudia, stojaci ľudia, športujúci ľudia a vonku