FOTONÁVRAT K ZÁPASU NAŠEJ U9 V DUBNICI NAD VÁHOM

Prinášame Vám fotoreportáž od našej Jreportérky Lucie zo zápasu v Dubnici nad Váhom za čo jej krásne ďakujeme. Zápas sa odohral v sobotu 29.5.2021.Na obrázku môže byť 1 osoba, športovanie a trávaNa obrázku môže byť 1 osoba, stojaca osoba, hranie amerického futbalu a trávaNa obrázku môže byť dieťa, stojaca osoba, športujúca osoba a trávaNa obrázku môže byť 4 ľudia, stojaci ľudia, ľudia hrajúci futbal a trávaNa obrázku môže byť 1 osoba, stojaca osoba, hranie amerického futbalu a trávaNa obrázku môže byť dieťa, stojaca osoba, americký futbal, tráva a text, v ktorom sa píše „MICHAL 9 wK“Na obrázku môže byť 1 osoba, dieťa, hranie amerického futbalu, stojaca osoba, lopta, tráva a text, v ktorom sa píše „JANKO 18 15 MATEJ“Na obrázku môže byť 1 osoba, stojaca osoba, hranie amerického futbalu a trávaNa obrázku môže byť 1 osoba, stojaca osoba, hranie amerického futbalu a trávaNa obrázku môže byť 4 ľudia, dieťa, stojaci ľudia, ľudia hrajúci futbal a trávaNa obrázku môže byť jedna osoba alebo viacerí ľudia, stojaci ľudia, ľudia hrajúci futbal a trávaNa obrázku môže byť 1 osoba, stojaca osoba, športovanie a trávaNa obrázku môže byť jedna osoba alebo viacerí ľudia, stojaci ľudia, ľudia hrajúci futbal a trávaNa obrázku môže byť 1 osoba, stojaca osoba, hranie amerického futbalu a trávaNa obrázku môže byť jedna osoba alebo viacerí ľudia, stojaci ľudia, športujúci ľudia a trávaNa obrázku môže byť 2 ľudia, dieťa, ľudia hrajúci futbal, stojaci ľudia, lopta a trávaNa obrázku môže byť 3 ľudia, stojaci ľudia, ľudia hrajúci futbal, tráva a text, v ktorom sa píše „Ug TOMÁS 12“

Na obrázku môže byť 2 ľudia, stojaci ľudia, ľudia hrajúci futbal, tráva a text, v ktorom sa píše „SAMUEL 7 7“