INFO + NOMINÁCIA CFT fair Play Cup 2019 VRANOV!

V termíne piatok 3.mája až nedeľa 5.mája sa zúčastnia naše výbery U-10, U-9 a U-8 na tradičnom turnaji CFT Fair Play Cup 2019. Turnaj sa hrá v sobotu a nedeľu, ale My pocestujeme už v piatok 3.mája, aby sme boli v sobotu od rána hneď pripravený baviť sa futbalom!!! Pocestujeme spoločne autobusom v piatok 3.mája o 14:00h. spred ZŠ Závodie a návrat bude opäť v nedeľu 5.mája pred ZŠ Závodie cca o 19:00h. ubytovanie a strava (plná penzia) bude zabezpečená v internáte SOŠ vo Vranove nad Topľou. Prinášame Vám nominácie v jednotlivých kategóriách.
NOMINÁCIE:
Kategória U-10
družstvo č.1:
Kopál – Čaniga, Fojtík, Macúch, Serafín, Waczlav, Weichpart T., Ondrejčík, Kucko, Šebestian.
družstvo č.2:
Čunga – Dobrovič D., Kubáň, Schwarzkopf, Uličný, Brozová E., Štofko, Bielik.
Kategória U-9:
Krško M. – Krško A., Hrdina, Špánik, Drígeľ, Vyletel, Tvrdý, Závodský, Paur, Mišút.
Kategória U-8:
Jakubek – Havrilla, Krnáč, Kvašňovský, Repkovský, Tužinský, Maník, Bajana, Havrillová, Jakubíková, Pastorek, Štrba.
V prípade záujmu rodičov o cestu autobusom bude k dispozícií cca 10 miest a ubytovanie treba nahlásiť čím skôr na čísle: 0917784130, alebo emailom: futbalovaskolajuventus@gmail.com. poplatok za ubytovanie, dopravu a štartovné je 70 eur/osoba.

INFORMÁCIE:  CFT Fair Play cup – Ubytovanie

CFT Fair Play Cup 2019 Pozvánka