JUVENTUS FAMILY DAY + MDD 2019 VYŠIEL NA VÝBORNÚ.

Základom úspešnej akcie bol krásny slnečný deň, ktorý prišiel po týždňoch “monzúnových dažďov. Na 3.ročník sa prišlo zabávať v rámci osláv MDD okolo 400 detí a ich rodičov. Pani vychovávateľky a jedna pani učiteľka zo ZŠ Závodie a lektorky z Centra voľného Času Kuzmányho pre ne pripravili celý rad súťaží v ktorých si po úvodnej registrácií mohli zmerať sily a zbierať pečiatky. Tie si potom menili za rôzne ceny, mohli si zahrať zápas na FIFA 2019 na play statione, maľovanie na tvár, k dispozícií bola trampolína, či skákací hrad. Tak isto si svoje ťažko vydreté pečiatky menili za rôzne pochutiny, ako bola kofola, hot-dog, hranolky, cukrová vata, či zmrzlina. Keď sa človek pozrel na to množstvo detí, ako zo zápalom súťažia a obiehajú všetky stanoviská bola to radosť sama o sebe. Následne nás prišli pozrieť aj hasiči z okresného riaditeľstva, ktorí deťom predviedli svoju techniku, natiahli hadicu a deti si mohli vyskúšať, ako sa hasí ). Tak isto deťom prišli predviesť niečo zo svojej práce aj policajti z okresného riaditeľstva Žilina – Západ, navštívili nás maskoti Benjamín a Aladár, takže nudou sme rozhodne netrpeli. kedže sme futbalisti tak tradičný duel RODIČIA vs. DETI nemohol chýbať. Aj tento rok to bolo veľmi vyrovnané hralo sa v plnom nasadení a nikto nikomu nič nedaroval. O všetkom napovedá aj konečné skóre, keď DETI po minuloročnej remíze tentokrát zvíťazili o jeden gól. Dúfame, že všetky deti odchádzali z JUVENTUS FAMILY DAY + MDD 2019 spokojné a veríme, že o rok sa stretneme opäť. Za pomoc pri organizovaní a podpore akcie ďakujeme: vedeniu ZŠ Závodie, vedeniu CVČ Kuzmányho, poslancom za 7.VO p.Delinčákovi a p.Cáderovi za finančnú podporu, p.Suchánkovej za kofolu, p. učiteľkám zo ZŠ Závodie za perfektné zorganizovanie súťaží, p. Katke Závodskej a spol. za obsluhu v stánkoch, p. školníkovi zo ZŠ Závodie Petrovi za pomoc, p. fotografke Soni Muth za krásne fotky z akcie a všetkým, ktorí sa podieľali na zdarnom priebehu akcie oni vedia, kto to je ). Ďakujeme a rok sa vidíme opäť.

Viac foto z akcie nájdete na našom FACEBOOKU: https://www.facebook.com/Futbalov%C3%A1-%C5%A1kola-Juventus-834100850032496/