KLUBOVÉ OBLEČENIE ADIDAS UŽ K DISPOZÍCII NA OBJEDNANIE!!!

Ako sme Vás informovali začali sme spoluprácu so značkou ADIDAS v segmente športového vystrojenia. Vzorky športovej výstroje sú už k dispozícií a tak je možnosť od PONDELKA 2.marca 2020 objednávania. Pristúpili sme k osobnej objednávke t.j. veci si vyskúšate a objednáte na mieste v pripravovanej novej klubovni, kde umiestnený aj ELEVEN JUVENTUS shop ( na ZŠ Závodie – v momentálne slabo zelených kontajneroch. Objednávky bude možnosť uskutočňovať od PO – PIA od 16:00 – 19:00h. Prinášame Vám momentálne základný sortiment, ktorý sa bude postupne rozširovať. Uvedené ceny sú “klubové” a platia výhradne len pre členov FŠJ “DETI”, ktoré sa bavia futbalom!!! Na letákoch je vyznačená fialovou farbou tzv. povinná výbava hráča, ktorú by mal mať každý hráč!!! A zelenou je doporučená výbava. V prípade nejasností, alebo dotazov volajte: 0917784130, alebo pošlite email na: futbalovaskolajuventus@gmail.com.

LETÁKY S OBLEČENÍM TU:  reprezentačný set ADIDAS sezóna -uprava

zimný set ADIDAS sezóna – uprava

tréningový set ADIDAS -uprava