KONEČNE MÁME HRÁČSKE KARTIČKY NA SVETE.

Po fotení a grafickom spracovaní už môžeme pristúpiť k poslednému kroku a to informácií o možnosti zakúpenia si hráčskych kariet pre sezónu 2018/2019. Nie sú to len také obyčajné hráčske karty je na nich aj bodovanie hráča pre danú sezónu, ktoré je obrazom jeho zručností. Bodovanie má na starosti príslušný tréner v kategórií. Výsledné body sú hodnotením sily hráča pre danú sezónu. Tým, že sa snažíš viac trénovať, hrať zápasy, turnaje máš možnosť zlepšiť svoje bodovanie pre novú sezónu. Na kartičke sú uvedené body za defenzívnu činnosť, útočnú činnosť a ovládanie lopty. Máme pre Vás pripravenú aj súťaž s kartičkami o ktorej Vás budeme včas informovať. Takže na záver: hráčske karty sa dajú objednať výlučne iba cez náš obchod na www.futbalovaskolajuventus.sk , sekcia obchod, 1 balenie kartičiek obsahuje 10 hráčskych kariet a cena za balenie je 6,-€. Objednané karty Vám budú osobne doručené na tréning a platba je v hotovosti. Objednávať si môžete, akékoľvek množstvo balení. V prípade ďalších informácií volajte: 0917784130.