LIGA PRÍPRAVIEK SFZ U10 a U9, 4.KOLO: MŠK ŽILINA U9 a MŠK ŽILINA U8 – FC JUVENTUS U10 a FC JUVENTUS U8

LIGA PRÍPRAVIEK SFZ U10 a U9, 4.KOLO: MŠK ŽILINA U9 a MŠK ŽILINA U8 – FC JUVENTUS U10 a FC JUVENTUS U8 INFO + NOMINÁCIE!!!
termín: SOBOTA 03.10.2020
kategória U9
čas: o 9:30h.
NOMINÁCIA U9: Blaha, Blanár, Bujný, Káčerik M., Orlovský, Šimko, Šugár, Šustek, Ťažký, Ťažký, Kaščák, Škulec, Neslušan. – zraz na zápas je o 9h.
Miesto – Závodie pri Rajčianke – (umelá tráva /prírodná tráva ?) – MŠK Žilina U9 : FC Juventus U10
NOMINÁCIA U10 – Bajtoš , Tužinský , Jakubek , Maruška , Čerňava , Koštiaľ , Repkovský , Repáň , Pastorek , Bača, Lopušan , Krnáč , Kvašňovský , Havrilla , Šutek , Stenchlák , Lokaj , Stehura. – zraz na zápas je o 10:15h.
Ostatní hráči majú zatiaľ voľno , ak sa niečo zmení , dáme vedieť. S pozdravom Blaščík.
UPOZORNENIE USPORIADATEĽA MŠK ŽILINA:
Upozornite svojich rodičov prosím, že do AREÁLU A ŠATNÍ V STRÁŽOVE AJ V ZÁVODÍ majú vstup iba hráči a realizačné tímy. Rodičia a diváci musia zostať mimo areál, odkiaľ môžu pozerať zápasy. Tréneri si pri vchode do areálu prevezmú hráčov a po zápase ich pustia z areálu von. Musíme dodržať opatrenia, ktoré vydalo Ministerstvo Vlády SR.