LIGA PRÍPRAVIEK SFZ U11, 4.KOLO: MŠK ŽILINA U10 – FC JUVENTUS U11

LIGA PRÍPRAVIEK SFZ U11, 4.KOLO: MŠK ŽILINA U10 – FC JUVENTUS U11 INFO + NOMINÁCIE!!!
termín: SOBOTA 03.10.2020
čas: o 14:00h.
miesto: ihrisko STRÁZOV – umelá tráva
Poobede – zraz – 13:15 – Strážov – Liga prípraviek – U10 MŠK : FC Juventus U11 NOMINÁCIA U11- Čunga , Jakubíková , Vyletel, Hrdina , Závodský , Krško , Krško , Paur , Sibila, Vojsovič , Ďubašák, Tvrdý , Špánik , Jelen ,Sedliaček ,Drígeľ, Štrba , Mišút.
Prosba rodičom – hráči , ktorí budú hrať aj doobeda a aj poobede – zápas končí doobeda okolo 11:15 , následne ísť domov , hráči len osprchovanie sa , nie kúpať, následne ľahký obed – polievka + ľahké , ak sa dá na prírodno mäso. Potom oddych a zraz 13:15 v Strážove. Ďakujem za pochopenie. S pozdravom Blaščík
INFORMÁCIA OD ORGANIZÁTORA MŠK ŽILINA: Upozornite svojich rodičov prosím, že do AREÁLU A ŠATNÍ V STRÁŽOVE AJ V ZÁVODÍ majú vstup iba hráči a realizačné tímy. Rodičia a diváci musia zostať mimo areál, odkiaľ môžu pozerať zápasy. Tréneri si pri vchode do areálu prevezmú hráčov a po zápase ich pustia z areálu von. Musíme dodržať opatrenia, ktoré vydalo Ministerstvo Vlády SR.