MÁME TU OPÄŤ POZDRAV OD NUTRIČNEJ TERAPEUTKY KATKY!!!

Prinášame Vám už 4 jedálny lístok od našej úžasnej nutričnej terapeutky Katky Vyletelovej, tak isto sa môžete dozvedieť niečo o lipidoch a tukoch a nakoniec nájdete aj nejaký ten recept na dobroty pre Vašich športovcov!!! A ešte jedna dôležitá poznámka na záver, vieme, že chcete pre vaše deti len to najlepšie, ale na turnajoch a zápasoch počas výkonov detí treba zabudnúť na všetky tie “dobroty”, ako sú hranolky, chipsy, cukrové dážďovky, koly a kofoly a podobné radosti!!! Samozrejme, že nechceme deťom upierať aj takéto “pochutiny”, ale poprosíme Vás až po zápase, alebo turnaji. Ste skvelí rodičia a preto veríme, že chcete tak, ako MY pre Vaše deti len to najlepšie ). Skúsime zapracovať na niečom takom, ako je “catering” kde sa vopred dohodneme, kto by pre deti pripravil zdravé pochutnanie pre počas zápasov, alebo turnajov v podobe zeleniny, ovocia a podobne podľa doporučenia našej nutričnej terapeutky katky .

JEDÁLNIČEK č.4 a INFO STIAHNITE TU:

Jedálny lístok č.4