MIKULÁŠ S JUVENTUSOM 2019.

Aj, keď to vonku tak nevyzerá, ale o pár dní tu máme december. A v mesiaci december už tradične naša FŠJ pripravuje pre deti stretnutie s Mikulášom. Aj tentokrát je naplánované na 6.decembra 2019 od 17:00h. v hale V.JAVORKU na Hlinách 5. Tentokrát ho, ale organizujeme len MY, ako futbalová škola bez účasti iných krúžkov CVČ. Deti čaká okrem stretnutia s Mikulášom, anjelom a čertom a bohatý program, súťaže a zábava. Akcia je určená pre deti FŠJ ich súrodencov a prípadne kamarátov. treba sa však na akciu prihlásiť do 3.12.2019 výhradne len cez informačný systém WEBOOKER v sekcii Mikuláš s FŠJ 2019: https://fsj.webooker.eu/. Kto je registrovaný a chcete zobrať súrodenca, alebo kamaráta stačí ho pridať do systému na Vašom účte, ako ďalšieho študenta a jednoducho prihlásiť. každý nový sa musí prihlásiť do WEBOKERA. Príspevok na balíček sa uhrádza výhradne cez faktúru na účet, ktorá Vám príde po zaregistrovaní.