MLADŠÍ ŽIACI POKORILI V BYTČICI 100 GÓLOVÚ HRANICU.

Pred zápasom v Bytčici chýbali tri góly našej U-13tke, aby pokorila 100 gólovú hranicu. V pohodovom zápase aj, keď s ťažším rozbehom ju na pôde svojho súpera pokorili ba aj pridali niečo navyše. Víťazstvom 10:0 načali druhú stovku gólov v súťaži. Pod veľmi dobrý výkon sa podpísali všetci hráči a strelecky sa po výborných výkonoch konečne zadarilo aj našej Zuzke Belicovej, ktorá zaťažila konto súpera dvomi gólmi. Už teraz sa tešíme na posledné 4 kolá, kde narazíme na súperov z hornej polovice tabuľky a v nich sa ukáže, ako dopadne celá sezóna z pohľadu tabuľky. Ale už teraz môžme povedať, že tréner Marián Ďurica je na svojich zverencov pyšný a všetko navyše bude len čerešnička na torte . Už v najbližšom kole 21.kole cestuje naša U-13 na horúcu pôdu lídra súťaže do Rajeckých Teplíc! Budeme im držať palce a veríme, že sa pobijú o dobrý výsledok.
MATCH REPORT:
TJ TATRAN BYTČICA – FC JUVENTUS ŽILINA 0:10 (0:5)
góly: Beňadik 3, Belicová, Tužinský 2, Comorek, Poljak, Mahdoň. Rozhodoval: Sadiku, bez kariet, 25 divákov.
Viac info o zápase a tabuľka: https://obfz-zilina.futbalnet.sk/sutaz/2590/…