MLADŠÍ ŽIACI S BYTČICOU AJ PO TRETÍ KRÁT VÍŤAZNE.

Do prvého zápasu na pôde v Bytčici sme síce vstúpili aktívnejšie a hralo sa na jednu bránku no tempo a premieňanie šancí bolo ešte také prázdninové. Naši sa všetci tlačili dopredu a domáci to dokázali náležite využiť a z protiútokov dali v prvom polčase 4 góly. Nám sa vždy podarilo vyrovnať, ale do polčasu sme išli s mankom jedného gólu. V druhom polčase sa obraz hry nezmenil hralo sa skoro iba na domácej polovičke a tromi gólmi sme otočili konečné skóre v nás prospech. Ešte je to také prázdninové, ale ako poznamenal tréner Marián Ďurica “vieme na čom musíme pracovať”. Hattrikom sa dnes blysol Jakub Bitušiak a dúfame, že si tak obul na túto sezónu strelecké kopačky. za výkon treba pochváliť všetkých, ktorí sa na dnešnom zápase podieľali.
Match report:
TJ TATRAN BYTČICA – FC JUVENTUS ŽILINA 4:6 (4:3)
góly: Ferech 2, Hošták, Hlaváč – Bitušiak 3, Tužinský 2, Kozlík
zostava FC JUVENTUS U-13:
Očenáš S. – Kozlík, Ďurica, Majtaník Michal – Ľach, Holeša, Bitušiak – Olejár – Očenáš L., Tužinský D.
rozhodovala: Úkropová Martina, počet divákov 50.