MLADŠIA PRÍPRAVKA U9,U8 a U7 NA TURNAJOCH V PODHORÍ, BYTČI, BRODNE a NEZBUDSKEJ LÚČKE!!!

V SOBOTU 2.10.2021 SA TAK ISTO BAVILA FUTBALOM NAŠA MLADŠIA PRÍPRAVKA U9,U8 a U7 NA TURNAJOCH V PODHORÍ, BYTČI, BRODNE a NEZBUDSKEJ LÚČKE!!!
Nezbudská Lúčka- hodnotenie p. Hollý: Ročník 2015 prvýkrát samostatne na turnaji doplnený o 2 staršie dievčatá odohral vydarené zápasy. Z počiatku sme hrali bojazlivo, no vďaka skvelej podpore z hľadiska od rodičov sa všetci osmelili a predviedli veľmi dobré výkony. Najmä hra 1na1, ktorú si postupne dovolil každý z hráčov bola výborná. Chalanom a dievčatám patrí veľká pochvala.
Brodno- hodnotenie p. Bartoš: Do tohto turnaja sme vkročili výborným výkonom, či už nasadením alebo aj predvedenou hrou. Ďalšie zápasy boli v podobnom duchu až na koncovky zápasov, ktoré sme nezvládali a dostali zbytočné góly. Všetci si zaslúžia pochvalu za hru 1na1 a takisto pohyb, ktorý nám často chýba.
Bytča- hodnotenie p. Daníšek: V Bytči sme po celý turnaj malý problém s malým ihriskom. Chalani si na ňom zavadzali a v istých momentoch sa až sami oberali o loptu. Pár svetlých momentov za celý turnaj je málo od týchto šikovných chalanov.
Podhorie: Tam hrala naša U7, ktorá odohrala iba druhý turnaj a hrala proti o 2-3 roky starším deťom, kde postupne naberá skúsenosti.