NA TURNAJI PETLEN CUP 2019 V PÚCHOVE NAŠA U11 IBA S JEDNOU TURNAJOVOU PREHROU.

Napriek tomu, že sme na turnaji našli iba jedného premožiteľa vďaka dvom remízam sme obsadili konečné 9.miesto. V prvom zápase sme narazili na FC Petržalku (konečného víťaza turnaja) s ktorou sme remizovali 0:0, čo bol dobrý predpoklad zabojovať o dobré umiestnenie v skupine sme po výhrach dokázali s outsidermi skupiny “iba” remizovať, čo nás stálo zabojovať o lepšie priečky. nakoniec sme narazili v zápase o 9-10 miesto na Inter Bratislava, ktorý sme vo výbornom zápase zdolali 3:2 napriek tomu, že sme 2 x prehrávali o gól. Nebol to turnaj najvydarenejší, no ani najhorší a deti si za snahu a nasadenie zaslúžia pochvalu. Škoda, že nedokážeme v zápasoch so slabšími tímami ukázať našu silu a súperovi doslova naložiť, ako to robia ostatní favoriti. Potom nám vždy chýba nejaký ten bodík k medailovým priečkam.
Na turnaji nás reprezentovali:
FC JUVENTUS U11:
Káčerik T. – Čaniga, Mráz, Serafín, Waczla, Šebestian, Brozová, Macúch, Uličný.