NAPRIEK PREHRE DOBRÝ VÝKON NAŠEJ U-9 V ĎANOVEJ.

V 6.kole nadstavbovej časti TLP U-11 nastúpila naša U-9 na pôde v Ďanovej. Náročný zápas proti domácim deti zvládli dobre a aj napriek prehre si zaslúžia pochvalu. Ako sami na ihrisku videli musia zo seba vydať maximum, aby uspeli. Ako skonštatoval tréner Marián Závodský, že s hrou a nasadením bol veľmi spokojný, ale ešte chýba ten krôčik, aby deti počas celého zápasu hrali v plnom nasadení a ustáli tie rozhodujúce momenty, ktoré znamenajú góly v našej sieti. Opäť sa potvrdzuje, že je lepšie hrať so silnejším súperom aj, keď je starší a fyzicky vyspelejší a prehrať po dobrom výkone, ako vyhrávať zápasy v ktorých zo seba nemusíme vydať ani polovicu energie . V zápase tréner vyzdvihol najmä výkon Adama Krška, ktorý je rok narodenia 2012 a s prehľadom kraľoval v obrannej fáze hry a tak isto brankára Viliama Čungu na ktorom je vidieť veľký progres z brankárskych tréningov. Samozrejme opäť veľká pochvala pre všetky deti, čo sa dnes bavili futbalom v Ďanovej.
MATCH REPORT TLP U-11:
FK ĎANOVÁ – FC JUVENTUS U-9 6:2
góly FC JUVENTUS: Závodský, Mišút
Zostava FC JUVE U-9:
Čunga – Jakubíková, Jelen, Mišút, Paur, Tvrdý, Vojsovič, Vyletel, Závodský, Krško A., Krško M.
viac info o zápase a tabuľka: https://turciansky-futbalovy-zvaz.futbalnet.sk/sutaz/2437/