NAPRIEK VYSOKEJ PREHRE SI NAŠA U13 VYSLÚŽILA POCHVALU OD TRÉNEROV!

Rozbehla sa aj súťaž 3.ligy starších žiakov U15, kde v prvom zápase na pôde v Radoli nastúpila proti domácej U15 naša U13. Deti z našej U13 nastúpili vôbec prvý krát na veľkom ihrisku v hre 10+1. Čo bolo poznať najmä v prvom polčase, ktorý sme prehrali v pomere 6:0 a bolo rozhodnuté. Podľa slov trénera Františka Smáka druhý polčas bol už úplne o niečom inom deti sa nebáli osobných súbojov s o 3 roky staršími a urastenými hráčmi súpera, hrali si svoju hru, dovolili si v súbojoch 1:1, či 1:2, dodržiavali taktické pokyny trénerov. Výsledkom druhého polčasu boli “iba” dva góly v našej sieti a dokonca v závere zápasu sme mali výhodu pokutového kopu po faule na Jakuba Bitušiaka a mohli sme streliť aj gól. Pochvalu za výkon si teda zaslúžia úplne všetci, ktorý v sobotu odohrali super zápas, nedali sa znechutiť gólmi súpera. Hralo sa 2 x 35 minút vo veľkom teple a fyzicky naši hráči stíhali súpera, samozrejme v šprintérskych súbojoch sme so staršími hráčmi viackrát nestíhali, ale všetko nahradili svojou vôľou pobiť sa o čo najlepší výsledok. Zápas odohralo 9 hráčov ročník 2009 teda kategória U12 a 4 hráči ročníka 2008!!! Všetkým, ktorí prišli na zápas ešte raz patrí veľká vďaka.
MATCH REPORT:
ŠK RADOĽA – FC JUVENTUS ŽILINA 8:0 (6:0)
góly: Svystyak 3, Kurek, Ragula po 2, Vojtek
Zostava FC JUVENTUS U13:
Káčerik T. (Kopál) – Kozlík, Čaniga (K), Kasper, Bitušiak, Olejár, Mráz, Serafín, Macúch, Uličný, Dobrovič, Kubáň.