NÁROČNÝ FUTBALOVÝ VÍKEND SME UZAVRELI V NEDEĽU V MARTINE A VO VRÚTKACH.

Náročný futbalový víkend hlavne z hľadiska toho, že nám veľa detí ochorelo, sme uzavreli v nedeľu 23.9.2018 ligou prípraviek. Formou triangla sme odohrali dva zápasy a to proti Fomatu Martin a Attacku Vrútky. Oslabenie bolo cítiť najmä v zápase s Martinom, kde sme pri posunoch v kategóriách na súpera nestačili a vo všetkých kategóriách boli domáci herne aj výsledkovo jasne lepší. No zápas s Vrútkami bol už v našej réžií a deti si ho užili naplno či už herne a aj výsledkovo. Vo všetkých kategóriách sme boli lepší, čo deti vyjadrili konečne aj v počte gólov do siete súpera a bolo ich neúrekom. Vo všetkých kategóriách a zápasoch sme domácich porazili a mohli sme ísť v dobrej nálade ukončiť nedeľu. Všetkým deťom patrí veľké poďakovanie, že si prišli aj v nepriaznivom počasí zahrať futbal a ukázali, že nie sú “bábovky”, čo sa im do budúcna pozitívne vráti a to nielen v živote futbalovom…