NAŠA STARŠIA A MLADŠIA PRÍPRAVKA “A” SA V SOBOTU 19.9.2020 BAVILI FUTBALOM V SÚĽOVE.

Staršia prípravka si v Súľove schuti zahrala a s vysokým skóre v každom zápase zdolala všetkých svojich súperov. Chlapci sa futbalom dobre zabavili a odchádzali s dobrou náladou.
Zostava FC JUVENTUS SP “A”: Jakubek – Tužinský, Čerňava M., Bajtoš, Lokaj, Repkovský, Maruška, Havrilla, Lopušan, Bača, Dushev, Weichpart M., Stehura.
Mladšiu prípravku nám zhodnotil tréner Miroslav Sedliaček: “Mladšia prípravka absolvovala turnaj v Súĺove. Prvý zápas sme prehrali kde sme sa nedostali k ničomu. Súper nás prevýšil vo všetkom. Chlapci zle bránili nevyvadzali loptu ako by mali. Druhý zápas sme sa zlepšili ale aj tak to nestačilo na súpera málo sme strieľali na bránu a opäť sme ťahali za kratší koniec. Tretí zápas sme začali veľmi dobre a konečne sme aj skórovali. Viedli sme 2:0.po osobných chybách sme dostali 2 góly a super vyrovnal. Výkonom sme ale boli lepší. Štvrtý zápas sme nedali súperovi šancu chlapci sa zlepšovali od zápasu k zápasu a s chuti sme si zastrelili. Piaty zápas sme hrali to čo sme chceli a súpera sme opäť zdolali o triedu. Za najlepšieho hráča môžem vyhlásiť Jakuba Adama a strelca s 3 gólmi Samuela Sedliacka. Samozrejme všetci chlapci do jedno podali super výkon a ja ja ako tréner som na nich veľmi pyšný. Veľké ďakujem všetkým samozrejme aj rodičom za podporu. Bola to krásna futbalová sobota za krásneho slnečného počasia.
Zostava FC JUVENTUS MP “A”: Sedliaček S., Adam Jakub., Banás Adam, Coloň Sebastián, Muth Simon., Mišina Tomáš.