NAŠA U-11 S VÝBORNÝMI VÝKONMI A 2.MIESTOM NA TURNAJI V BOŠÁCI.

V nedeľu 3.2.2019 si futbal užívala aj naša U-11 v rámci Podjavorinskej halovej ligy 2019. Až do posledného zápasu boli v hre o celkové víťazstvo, ale napokon skončili na peknom 2.mieste za STK Šamorín. Deväť družstiev to od rána rozbalilo najprv zápasmi v skupinách a našich “sedem statočných” spolu s dvoma dievčatami Kajou a Zuzkou, ktoré sa vôbec nestratili začalo svoju cestu za 2.miestom. Čo bolo dôležité, že to nebolo na náhodu, ale prezentovali sme sa výbornými výkonmi s dôrazom a nasadením a niektoré góly boli ozaj lahôdkou pre oko divákov. Po výhre v skupine nad AS Trenčín 4:1, remíze s Novým Mestom sme sa dostali do skupiny o 1 – 3.miesto, kde sme podľahli víťazovi turnaja Šamorínu a porazili sme ŠKF Sereď, čo napokon vynieslo celkové 2.miesto na turnaji. Za kvalitné výkony si pochvalu od trénera Mariána Ďuricu zaslúžili všetci, ktorí v nedeľu zasiahli do turnajových zápolení.
Zostava FC JUVENTUS ŽILINA U-11:
Káčerik T. – Ďurica, Kozlík, Beňadik, Ľach – Očenáš, Bitušiak, Ďatková, Belicová.

Konečné poradie na turnaji U-11:
1. STK Šamorín
2. FC JUVENTUS ŽILINA 
3. ŠKF Sereď
4. MFK Dubnica nad Váhom
5. AS Trenčín
6. Akadémia Juventus Žilina
7. AFC Nové Mesto nad Váhom
8. MFK Bánovce nad Bebravou
9. MŠK Považská Bystrica