NAŠA U-13 POKRAČUJE VO VÍŤAZNOM ŤAŽENÍ!

V sobotu 22.9.2018 cestovala naša U-13 na pôdu FK Hliník. Aj, keď v oklieštenej zostave s jedným náhradníkom zvládli tento zápas na výbornú. Od začiatku diktovali tempo súpera dostávali pod tlak a tak isto si schuti zastrieľali. Dnes si opäť obul strelecké kopačky Samo Valo, ktorý zaťažil konto súpera 7 gólmi. Dobehnúť sa ho snažil náš druhý Samo Valíček, ktorému sa podarilo skórovať 5 krát. Zápas si chlapci a bojovníčka Zuzka Belicová doslova  užívali a predvádzali fantastický výkon, keď niekedy aj 6 minút nepožičali domácim loptu. Toto víťazstvo ich vynieslo na priebežné druhé miesto v tabuľke. Pochvalu za predvedený výkon si zaslúžia všetci, lebo hrali, ako jeden tím. Bola radosť sa na nich dívať. Dúfame, že im forma vydrží, čo najdlhšie. Už teraz sa tešíme na ďalší zápas, keď na domácej pôde v Závodí privítame Bytčicu. Týmito krásnymi výkonmi vystavili pozvánku pre fanúšikov dobrého mládežníckeho futbalu. Príďte v sobotu 29.9.2018 o 10:00h. povzbudiť chlapcov proti Bytčici.

match report:

FK HLINÍK – FC JUVENTUS  6:13 (4:8)

góly: H: Lokaj 3, Bugdol 2, Šperka – Valo 7, Valíček 5, Maňo J.

zostava FC JUVENTUS U-13:

Káčerík – Poljak, Maňo, Valo, Valíček, Majtaník, Belicová, Belica, Tužinský.

rozhodoval:  Daniel Pršek, bez kariet

info o zápase a tabuľka: https://obfz-zilina.futbalnet.sk/sutaz/2590/?part=4167&round=77155

sledujte facebook:  https://www.facebook.com/Futbalov%C3%A1-%C5%A1kola-Juventus-834100850032496/

sledujte JTV: https://futbalovaskolajuventus.sk/tv/