NAŠA U-13 ŠIESTE VÍŤAZSTVO V RADE!

V sobotu 11.5.2019 sme o 10:00h. privítali v 19.kole na domácej pôde FK Hliník a po jednoznačnom priebehu zápasu sme si pripísali už 6 vítazstvo v rade a ďalšie tri body do tabuľky. na lídra tabuľky, ktorým už sú Rajecké Teplice strácame už iba 4 body. Do konca súťaže zostáva ešte 5 kôl a bude to veľmi zaujímavé. v závere súťaže nás čakajú už iba súboje s tými najlepšími a tam sa rozhodne o konečnej podobe tabuľky pri našej premiérovej účasti v súťaži MŽ U-13. K dnešnému zápasu našej U-13 len dodáme, že už do polčasu bolo rozhodnuté, ktorý sme vyhrali 4:0 a hostia dali svoj prvý gól za stavu 5:0. Výsledok mohol byť ešte výraznejší, ale najmä Jakubovi Maňovi sa dnes strelecky nedarilo a aj z vyložených šancí mu to nepadlo. Opäť si za dnešný výkon všetky deti zaslúžia veľkú pochvalu, lebo odohrali dobrý zápas a hlavne si ho užívali!!!
MATCH REPORT:
FC JUVENTUS U-13 – FK HLINÍK U-13 8:3 (4:0)
góly : Valo 4, Beňadik 2, Bitušiak, Kozlík – Lokaj 2, Takáč
hralo sa bez kariet, rozhodoval: Sadiku M., 20 divákov.
Zostava FC JUVENTUS U-13:
Káčerik T.- Poljak, Ďurica, Belica, Maňo, Valo, Belicová, Beňadik, Majtaník, Bitušiak.
INFO O ZÁPASE A TABUĽKU NÁJDETE NA: https://obfz-zilina.futbalnet.sk/sutaz/2590/