NAŠA U-7 V SOBOTU 23.2.2019 NA TURNAJI V ĽUBOCHNI BRONZOVÁ.

Sobotné popoludnie tak isto patrilo futbalu, keď sa naša U-7 zúčastnila na turnaji v Ľubochni. Za účasti 6 družstiev sme si opäť vychutnávali pekný futbal v podaní našich detí. Okrem jedného nudného a nepodareného zápasu s Ružomberkom, ktorý sa skončil 0:0, keď hádam ani jedno družstvo nevystrelilo na bránku súpera  to boli opäť veľmi dobré výkony. Najmä zápasy s víťazom turnaja Bytčou a domácou Ľubochňou boli v našom podaní ozaj super. Chlapci z Bytče počas turnaja každému nakladali poriadne “balíky” no my sme ich zaskočili a za 5 minút sme viedli 3:0. Deti počas celého zápasu hrali výborne s plným nasadením a herne mali navrch. A aj napriek prehre 4:5, sme boli až do konca lepším družstvom no rozhodli brankárske posty ) (my sme počas turnaja rotovali deti na poste v bránke) a to, že My sme dávali do hry všetky deti aby si zápasy užívali a oni si to ozaj užívali a napriek prehre odchádzali z ihriska spokojní. V poslednom dueli sme nastúpili proti domácej Ľubochni, ktorá mala v kádri aj staršie deti (niektoré aj o dve hlavy vyššie od našich), ale bola radosť pozerať sa na to, ako naše deti v plnom nasadení a bez rešpektu v osobných súbojoch posielali starších a vyšších chalanov na zem, ako vrecia zemiakov. tentokrát naša pekná hra plná nasadenia priniesla aj výsledkový efekt, keď sme domácich prestrielali v pomere 5:1, čo nakoniec deťom prinieslo konečné 3.miesto na turnaji. Za krásne a výborné výkony si všetci zaslúžia palec hore a veľkú pochvalu. Už teraz sa tešíme na ďalšie turnaje aj s novým brankárom v tíme .
Zostava FC JUVENTUS ŽILINA U-7:
Blaha, Bujný, Káčerik M., Orlovský, Šimko, Šoltys, Ťažký M., Ťažký T., Krško A., Kadík.