NAŠA U-8 NA TURNAJI V PÚCHOVE S DOBRÝMI VÝKONMI.

V nedeľu 27.1.2019 cestovala naša U-8 opäť na turnaj do Púchova, kde sa v krásnom prostredí haly s umelou trávou predstavila vo veľmi dobrom svetle. Herne sme obstáli veľmi dobre, akurát nás sklamala koncovka, kde sme v zápasoch z množstva šancí premenili len minimum a to stálo deti tie pomyselné výsledky . pre nás, ako trénerov je však dôležité to, ako sa deti na ihrisku orientujú, aký majú pohyb, nasadenie a tzv. prepínanie obranné a útočné myslenie. Až na pár výnimiek to bolo z našej strany veľmi dobré. celkovo sme odohrali 7 zápasov z toho sme tri vyhrali, jeden remizovali a tri krát sme odišli z prehrou. Za svoje výkony si, ale deti zaslúžia veľkú pochvalu a oprávnene si tak za svoje výkony mohli zavesiť na krk aj medaile. Na turnaji nás reprezentovali:
Lopušan R., Lopušan M., Korista, Krško A., Šutek, Kvašňovský, Havrilla, Stenchlák, Stehura.