NAŠA U-9 NA SVOJHO SÚPERA V TLP U-11 TENTOKRÁT NESTAČILA.

Za pekného slnečného počasia odohrala naša U-9 na pôde vedúceho celku nadstavbovej časti v Turčianskej Štiavničke. Na dobre hrajúcich domácich sme nestačili hlavne rýchlostne a aj, keď niektoré fázy hry boli celkom dobré domáci zaslúžene zvíťazili v pomere 7:0. Najdôležitejšie atribúty futbalu t.j. sebavedomie, dravosť, rýchlosť, odvaha v osobných súbojoch ostali iba v kabíne. V tréningovom procese sa musíme zamerať na hru 1vs1, 1vs2, zvýšiť nasadenie a získať sebavedome v osobných súbojoch, čo je základom moderného futbalu. Samozrejme tieto jarné zápasy proti starším a silnejším súperom sú prípravou na novú sezónu a z prehier sa deti musia vždy poučiť, lebo iba tak sa posunú vo futbale vpred. Za svetlé chvíle v zápase si všetky deti zaslúžia samozrejme pochvalu a ide sa ďalej.
Zostava FC JUVENTUS U-9:
Čunga -Krško M., Krško A., Jelen, Drígeľ, Hrdina, Paur, Jakubíková, Tvrdý, Vojsovič, Mišút, Závodský, Vyletel.