NAŠA U-9 ODOHRALA TURNAJ V TRNAVE.

O tom, že keď chceme uspieť musíme dať zo seba všetko, sa presvedčili deti v nedeľu 19.5.2019 na turnaji v Trnave. Ako na to našim chlapcom ukázalo jediné dievča v tíme Sára Jakubíková, ktorá hrala s nesmierným nasadením a dokázala vybojovať neskutočné množstvo lôpt. len škoda, že ostala v tomto na ihrisku sama a chlapci sa k nej nepridali a neukázali ozajstný potenciál, ktorý v nich je. lebo už po niekoľkýkrát sa presvedčili, že iba keď vydajú zo seba ozaj všetko môžu odohrať dobré zápasy. Neskoré dostupovanie hráčov a pobehovanie bezhlavo za loptou nebude nikdy viesť k úspechom. Bojazlivá hra 1:1 a nesprávne riešenie situácií na ihrisku nebude sláviť úspechy. Chlapci sa zľakli prehry hneď v úvode a a ž v posledných zápasoch o konečné umiestnenie sa im podarilo naštartovať, ale to už bolo po turnaji . Turnaj ukázal na čom musíme pracovať a zodpovedne pristupovať ku každému jednému tréningu a potom to ukázať aj na ihrisku v zápasoch, lebo deti sú šikovné len musia zvýšiť aktivitu a následne prídu aj výsledky v podobe dobrej hry, ktorá ich bude tešiť. Samozrejme patrí poďakovanie za snahu všetkým zúčastneným a ako sme spomínali v úvode dnes vyčnievala nad všetkými naša hviezdička Sára .
Zostava FC JUVENTUS U-9:
Čunga – Jakubíková, Závodský, Vojsovič, Mišút, Jelen, Vyletel, Drígeľ, Tvrdý.