NAŠA U-9 V ÚVODNOM ZÁPASE JARNEJ ČASTI TLP U-11 VÍŤAZNE.

V jarnej časti súťaže staršej prípravky TLP U-11 nás bude reprezentovať výber našej U-9. V prvom kole cestovali do Ďanovej, kde s domácim Béčkom vyhrali hladko 15:2. Ako však tréner poznamenal domáci ich vôbec nepreverili a bola to taká povinná jazda. Pozitívom bolo, ale to, že si naše deti schuti zahrali a najmä zastrieľali na súperovu bránku. Za zmienku stojí 5 gólový Nicolas Závodský ku ktorému sa pridali Filip Hrdina s tromi gólmi, Filip Drígeľ, Jakub Vyletel a Jakub Špánik strelili po dva góly a jeden strelil Bruno Valko. Už túto sobotu 20.4.2019 o 11:00h. sa predstavia deti z U-9 na pôde v Turčianskej Štiavničke a to bude už zápas o niečom inom . Za predvedený výkon tréner pochválil všetky deti a verí, že ich to povzbudí do ďalších zápasov a tréningov!!!
Zostava FC JUVENTUS U-9:
Očenáš L. – Hrdina, Tvrdý, Špánik, Vojsovič, Valko, Mišút, Drígeľ, Závodský, Paur, Vyletel.

viac info o zápase + tabuľka: https://turciansky-futbalovy-zvaz.futbalnet.sk/sutaz/2437/?part=4306&round=81652