NAŠA U-9 VÝBORNÝMI VÝKONMI A 3.MIESTOM NA VRÚTKY CUPE 2018

V sobotu 1.12.2018 sa vybral výber našej U-9 na turnaj Vrútky cup 2018. Hralo sa v telocvični v Martine – Záturčí.  Za účasti 6 družstiev sa hralo systémom každý s každým a boli to naozaj pekné futbalové súboje a momenty, ktorými deti potešili prítomných fanúšikov. Dôležité bolo najmä to, že sa futbalom bavili a užívali si turnaj plnými dúškami. Bola radosť pozerať sa na ich výkony a snaženie. Tréner p.Marián Závodský vyslovil veľké potešenie nad tým, ako deti prenášali na ihrisko všetko to, čo trénujú na tréningoch. Nechýbala individuálna technika, nasadenie a radosť z hry. Ak si deti futbal užívajú prichádzajú aj výsledky (aj, keď tie nie sú až také prvoradé, ale potešia) a 3.miesto ich veľmi potešilo a môžu si tak vychutnať zaslúžené medaile :-)).

Na turnaji nás reprezentovali:

kategória U-9:

Valko – Vyletel, Vilček, Jelen, Krško M., Mišút, Závodský, Jurga, Krško A., Drígeľ, Munka, Jakubíková.