NAŠA U10 PODĽAHLA DOMÁCEJ FA UNITED 1:8

komentár k zápasu tréneri D.Kováčik, L. Ťažký: “Kto nebol v nedeľu na zápase a pozrie si výsledok povie si jasná záležitosť domácich. Kto, ale na zápase bol videl jeden vyrovnaný zápas, kde naši chlapci boli futbalovejší, hrali na hrane svojich možností a bola sa radosť dívať na ich hru. Samozrejme aj domáci mali svoju kvalitu a čo je hlavné chceli hrať futbal. Čo chceme vyzdvihnúť je to, že aj napriek napriaznivo sa vyvíjajucému skóre nezložili futbalové zbrane, ale hrali až do konca. Domácim, čo strelili na bránku to tam padlo a MY sme sa opäť na ten jeden gól natrápili aj, keď šancí na skórovanie bolo neúrekom. Takéto prehry so cťou, ale dávajú chalanom viac, ako lacné víťazstvá a to je veľmi dôležité a preto hráme tieto zápasy. Ešte raz patrí veľké poďakovanie za výkon, lebo pre porovnanie minulý týždeň sme s Hôrkami zvíťazili, ale nasadenie v hre bolo polovičné. Ak budú chlapci takto pokračovať tak na jar prídu víťazstvá aj proti takýmto starším a silným súperom:-).