NAŠA U11 V 3.LIGE MLADŠÍCH ŽIAKOV U13 V SOBOTU 22.8.2020 S VYSOKÝM VÍŤAZSTVOM.

V sobotu 22.8.2020 odohrala 4.kolo mladších žiakov U13 proti domácej Radoli naša U11. Za teplého slnečného počasia si schuti zahrali, keď sa hráčov súpera nezľakli a ukázali svoje prednosti. Dodržiavali pokyny trénera, hrali s nasadením a dôrazom, čo im nakoniec prinieslo ovocie v podobe vysokého víťazstva 16:0!!! Strelecké kopačky si obul Filip Hrdina, ktorý strelil 7 gólov, ale bol to výkon celého družstva takže pochvalu si zaslúžia podľa slov trénera Mariána Závodského úplne všetci.
MATCH REPORT:
ŠK RADOĽA – FC JUVENTUS ŽILINA 0:16 (0:6)
góly: Hrdina 7, Ďubašák 4, Drígeľ, Špánik, Sibila, Vojsovič, Závodský.
Zostava FC JUVENTUS U11:
Jakubíková – Hrdina, Špánik, Tvrdý, Závodský, Vojsovič, Ďubašák, Koštiaľ, Sibila, Drígeľ.