NAŠA U12 VYHRALA DOMA VYSOKO NAD FK PREDMIER V POMERE 14:0.

hodnotenie zápasu p. tréner M.Blaščík: “Bohužiaľ musím povedať , že súper bol slabší , mal aj mladších hráčov , ale tým pádom nás vôbec nepreveril. Naša hra bola priemerná , boli fáza hry aj dobré , možno až vynikajúce , ale väčšina zápasu sa niesla v dobíjaní bráni súpera a predbiehaní kto dá viac gólov. Množstvo individuálnych , niekedy až zbytočne , snažení o presadenie sa. Pre mňa je futbalovejšie , keď spoluhráč vypracuje šancu perfektnou prihrávkou kamarátovi na ihrisku , ako za každú cenu skórovať. Hráči si musia uvedomiť , že stenu pred sebou neprestrelíš , práve naopak , loptu mali vyviesť preč od súperovej brány a roztiahnuť ihrisko a následne si pripraviť proti útok. Mali sme priestor učiť sa hrať futbal , namiesto toho sme “búšili” do súpera. Výsledok teší , hra menej.”