NAŠA U7 SA BAVILA FUTBALOM NA TURNAJI V BOŠÁCI.

V rámci Podjavorinskej halovej sezóny sa naša U7 zúčastnila na turnaji v Bošáci. Chlapci hrali po prvý krát na celé ihrisko systémom 4+1 na veľké bránky a prezentovali sa dobrými výkonmi. najmä zápas s Dubnicou nad Váhom bol fantastický v plnom nasadení a len troška smoly a dobrý výkon brankára súpera znamenal remízu 0:0. Po zápase sme ihneď aj od trénera z Dubnice dostali pozvánku na turnaj, ktorý sa začiatkom budúceho roku uskutoční v Dubnici nad Váhom. V poslednom zápase turnaja si to však užili aj gólovo a svojho súpera porazili 4:0. Takže suma sumárum všetky deti sa snažili ukázať, čo sa na tréningoch učia, čo bolo to najdôležitejšie v nedeľnom futbalovom popoludní. Ešte raz chlapci ďakujeme.
FC JUVENTUS U7:
Macek Eliáš – Coloň Sebastián, Sedliaček Samuel, Pastorek Dávid, Výboch Šimon, Buberník Dan, Cíba Dávid, Fábry Tomáš, Slovík Peter.