NAŠE DETI REPREZENTOVALI SVOJE ŠKOLY NA TURNAJI McDONALD CUP 2019.

Jedna partia detí, ktoré sa bavia futbalom odohrala svoje turnajové súboje na ZŠ Limbová a reprezentovali svoju školu ZŠ Višňové. Boli to vlastne náhradníci, lebo štvrtáci mali v tom čase školu v prírode a boli mimo Žiliny(vekovo mladší ročník 2010 až 2012 turnaj bol určený pre deti narodené po 1.9.2008) a išli zbierať skúsenosti. napriek dvom prehrám sa vôbec nestratili a vzorne reprezentovali svoju školu za čo im patrí veľká pochvala. Druhá partia odohrala svoj turnaj v hale V.Javorku a pod vedením trénera Maťa Repašského bola aj favoritom celého okresného kola. Naše deti spolu s deťmi z MŠK Žilina svoje zápasy odohrali bez straty bodov až do finále, kde po výsledku 0:0 podľahli na pokutové kopy ZŠ Zymusová. Víťazovi okresného kola gratulujeme. Tak isto za reprezentáciu svojej školy ZŠ Závodie chválime všetky zúčastnené deti.