NAŠI NAJMENŠÍ Z U-7 NA MINIMORAVE V ZUBŘÍ SO SKVELÝMI VÝKONMI.

V maximálnej zime a nefutbalovom počasí no na úžasnom trávniku si deti z našej U-7 užívali futbal plnými dúškami. proti svojim súperom hrali s maximálnym nasadením a predvádzali krásne individuálne futbalové umenie. V ofenzíve sa púšťali do súbojov 1 na 1, či 1 na 2 v defenzíve sa snažili ihneď napádať súpera a získať ihneď loptu na svoje kopačky. Nechýbali krásne zakončenia a množstvo gólov. Zo 6 zápasov sa im podarilo vyhrať 5 no dôležitejšie, ako výsledky bolo to, že si futbal doslova užívali a bavili sa ním. Každý jeden sa snažil ukázať čo sa na tréningu naučil a musíme povedať, že napriek veľkej zime to bolo perfektné futbalové dopoludnie. Všetkým zúčastneným za predvedenú hru, nasadenie a snahu patrí veľká pochvala.

Na turnaji nás reprezentovali:
Ristvej Matej, Neslušan Oliver, Káčerik Matej, Ťažký Matúš, Ťažký Tomáš, Orlovský Karol, Bujný Tomáš, Šimko Samuel, Majtaník Marek, Blaha Jakub, Krško Adam.
Už teraz sa tešíme na ďalšie turnaje a zápasy )