OCENENIE PRE DENISA STRAKU.

Na slávnostnom galavečeri Grassroots futbalu prevzali ocenenia za rok 2018 laureáti 22 individuálnych kategórií, vyhodnotený bol tiež najlepší projekt roka, aktivita roka a najlepšia ženská ligová jedenástka 2017/18.
Organizátori vyhodnotili víťazov štyroch kategórií v školských súťažiach (od 10 do 13 rokov) a víťazov troch kategórií v klubových súťažiach (od 15 do 19 rokov) v sezóne 2017/18. V kategóriách U13 chlapcov a WU13 dievčat sa o držiteľoch trofejí rozhodovalo na základe výkonov na finálových turnajoch o majstra Slovenska v rámci projektu Školský pohár SFZ 2018. Najlepších hráčov a hráčky vyhodnotil organizačný výbor turnaja zložený zo zástupcov technického úseku SFZ. Víťazom ankety v kategórii U13 sa stal Denis Straka momentálne hráč MŠK Žilina a žiak ZŠ Závodie, ktorý tak isto začínal a robil prvé futbalové kroky v našej futbalovej škole JUVENTUS. Denisovi gratulujeme.