PARÁDNE VÝKONY PRINIESLI STRIEBORNÚ PRIEČKU NA TURNAJI V BELEJ NAŠEJ U-9.

Deti z našej U-9 si schuti zahrali futbal na turnaji Bela cup 2019. Hneď od začiatku sa sústredili na to, že sú na turnaji a snažili sa ukazovať to, čo sa učia na tréningoch. Presne sa to dnes ukázalo, že keď deti hrajú s nasadením a myšlienkami na to, že “hrajú futbal” prináša to nielen výsledkové ovocie, ale hlavne potešenie z toho, čo na ihrisku odovzdám. Futbal sa na 70% odohráva v hlavách hráčov a dnes to bolo krásne vidieť, že keď je hlava “odkliatá” ide to aj nohám . V zápasoch plných nasadenia, pekných individuálnych výkonov, herných situácií a gólov to bola jedna radosť sledovať deti pri hre. Najmä zápas s FA United N-KL-G, ktorý rozhodol o prvenstve to bola parádna hra z oboch strán a aj výsledok 4:5 pre našich súperov svedčí o veľmi vysokej úrovni futbalu. Takže odmena v podobe pohára a strieborných medailí v konkurencii 7 družstiev bola zaslúžená a určite je to veľká motivácia do ďalších tréningov a zlepšovania sa. Poďakovanie za výkony a zábavu futbalom patrí všetkým deťom, ktoré sa na turnaji zúčastnili a odovzdali všetko futbalové na ihrisku. Za zmienku stojí aj to, že cenu za najlepšieho brankára turnaja dostal náš brankár Marek Dobrovič.
Zostava FC JUVENTUS ŽILINA U-9:
Dobrovič M. – Paur, Bodnár, Tvrdý, Štalmach, Krško M., Krško A., Jelen S., Závodský.