PARÁDNY OBRAT NAŠEJ U-10 V TLP U LÍDRA SÚŤAŽE.

Ako sa hrá až do konca ukázali v sobotnom dueli deti z našej U-10. V súťaži TLP U-11 sme cestovali na pôdu k vedúcemu celku a bol to veru zápas, ako remeň. Prvý polčas sme síce boli futbalovo lepší, ale nevedeli sme dotiahnúť žiadnu akciu do gólového konca naopak domáci sa spoliehali na nebezpečné protiútoky. Najmä stopér domácich, ktorý mal veľmi dobré fyzické parametre vždy dokázal zažehnať nebezpečenstvo. Polčas tak skončil bezgólovo. Do druhého polčasu sme opäť mali dobrý štart, ale vlastnými chybami v obrane sa domácim podarilo za 5 minút  nám streliť 2 góly. Veľké pozitívum bolo to, že sa deti nepoložili a s ešte väčším úsilím sa pustili do domácich. Hrali až do konca a odmenou im bolo vyrovnanie na 2:2 a navrch ešte sme strelili víťazný gól na 2:3 čo bolo po mentálnej stránke veľmi pozitívne. Záverečný pokrik bol preto plný radosti a dúfame, že im to pomôže naštartovať sa do ďalších futbalových krokov. Pochvalu za dnešný výkon si zaslúžia ozaj všetci od brankára Patrika Šebestiana, ktorý vychytal nebezpečné domáce akcie, cez Elu Brozovú, ktorá ukázala, že sa dokáže popasovať aj s chlapcami. Za dnešný výkon si proste zaslúžia všetci veľkú pochvalu aj, keď je samozrejme ešte veľa zlepšovať. No deti sa po štvrtkovej lekcii od MŠK Žilina presvedčili, že keď zaberú a zrovnajú si to najmä v hlave futbal hrať vedia :-).

 

MATCH REPORT:

FC JUVENTUS ŽILINA U-10 – TATRAN SUČANY    3:2  (0:0)

góly:  Kubáň 2, Kucko – Maslák 2

zostava FC JUVENTUS U-10:

Šebestian  – Waczlav, Brozová, Serafín, Kucko, Čaniga, Uličný, Kubáň, Mráz, Macúch, Schwarzkopf.

rozhodoval:  Sujík,  bez kariet

info o zápase a tabuľka: https://turciansky-futbalovy-zvaz.futbalnet.sk/sutaz/2437/?part=4016&round=71127

sledujte facebook:  https://www.facebook.com/Futbalov%C3%A1-%C5%A1kola-Juventus-834100850032496/

sledujte JTV: https://futbalovaskolajuventus.sk/tv/