PARÁDNYM VÝKONOM NAŠA U-9 ZDOLALA VALČU 3:0!

V predposlednom kole nadstavbovej časti TLP U-11 sa deti z našej U-9 parádne zabávali futbalom. od začiatku až do konca presne tak, ako sa má si futbal užívali súperovi vnútili svoju hru a dostavil sa aj výsledok v podobe víťazstva 3:0. Konečne sme videli výkon plný sebavedomia, hralo sa v plnom nasadení dostupovali sa súperi a pri útokoch sme krásne otvárali hru, kde sme krásnymi centrovanými loptami dostávali súpera pod tlak. deti hrali až do konca a nedarovali súperovi ani minútu ). veľká pochvala pre všetkých, ktorí dnes odohrali výborný zápas. Gólovo sa presadili Nicolas Závodský, Matúš Krško a Filip Hrdina.
MATCH REPORT:
FK VALČA – FC JUVENTUS U-9
góly: Závodský, Krško, Hrdina
zostava FC JUVE U-9:
Čunga – Drigeľ, Jakubíková, Jelen, Krško A., Krško M., Paur, Hrdina, Vojsovič, Závodský, Vyletel, Tvrdý.
viac info a tabuľka na: https://turciansky-futbalovy-zvaz.futbalnet.sk/sutaz/2437/…