PEKNÝ FUTBAL A KONEČNÉ 3.MIESTO NAŠEJ U-9 NA NEDEĽNOM TURNAJI V ĽUBOCHNI.

V nedeľu 24.2.2019 od skorého rána rozbehli svoje súboje deti z našej U-9. V zápasoch konečne predviedli to, čo sa na tréningoch učia, hrali v pohybe, nasadení dovoľovali si hru 1:1 a potešili hlavne seba, trénera a rodičov konečným 3.miestom a bronzovými medailami. Iba poriadnym prístupom a sústredením sa na to čo robíme prichádzajú aj výsledky a to nielen v podobe dobrého umiestnenia, ale aj dobrého pocitu z toho, že som vydal zo seba všetko…A dnes tomu aj tak bolo. V podstate, keby sa rátali na turnaji súboje len so svojimi rovesníkmi vyšli by chalani víťazne, lebo tímy z Bytče a Turčianskej Štiavničky boli na turnaji so staršími deťmi. No nám to nevadí, lebo MY si z radosťou zmeriame sily radšej so silnejším súperom, čo nám do budúcnosti prinesie viac skúseností. Ešte raz patrí poďakovanie všetkým deťom, ktoré dnes zasiahli do hry a nechali na ihrisku všetko a s dobrým pocitom odchádzali domov. tak isto patrí poďakovanie fanklubu “rodičom”, ktorí slušne, ale hlučne povzbudzovali a hnali deti k výkonom!!!
Zostava FC JUVENTUS ŽILINA U-9:
Krško M. – Vyletel, Tvrdý, Štalmach, Špánik, Jelen S., Závodský, Paur.