PO SLABOM VÝKONE PREHRALA NAŠA U11 V ĎURČINEJ a AJ V LIGE PRÍPRAVIEK S MŠK ŽILINA U10

V sobotu 3.10.2020 odohrala naša U11 ďalšie kolo 1.Mirage triedy tentokrát na pôde FK Ďurčiná. Deti čakalo doobedie v Ďurčinej a poobede liga prípraviek v Strážove s MŠK Žilina. Podľa trénerov asi pracovalo podvedomie, keď to doobeda v Ďurčinej nebolo to na čo sme zvyknutý. Chýbalo nasadenie, bojovnosť a bavenie sa futbalom. veľa vecí sa snažili deti robiť iba individuálne a proste to nešlo. Aj takéto zápasy musia byť, aby sme zistili, že sme stále iba na začiatku futbalovej cesty a musíme pracovať stále tvrdo a ísť si za svojim cieľom. lebo iba maximálne nasadenie v každej činnosti, ktorú robíme prináša úspech a zdar. A toto neplatí len pre futbal!!!
MATCH REPORT:
I. MIRAGE TRIEDA MLADŠÍ ŽIACI | 10. KOLO 03.OKTÓBER.2020, 10:00
2020-2021 | Majstrovský zápas fk Ďurčiná
MLADŠÍ ŽIACI
FK ĎURČINÁ – FC JUVENTUS ŽILINA B 3:2 (1:1)
góly: Tepličanec 2, Košút – Hrdina, Drígeľ
Zostava FC JUVENTUS “B”:
Jakubíková – Vyletel ,Hrdina , Krško M., Krško A. , Vojsovič , Ďubašák , Tvrdý , Špánik , Jelen ,Sedliaček , Drígeľ , Dobrovič , Štalmach, Závodský